Projekt Pracowni Projektowania Architektonicznego został stworzony dla inwestorów poszukujących rozwiązań dla domów o niewielkiej powierzchni i bogatym programie użytkowym. Dom parterowy z poddaszem użytkowym i garażem jest dedykowany dla 5-osobowej rodziny.

Z zewnątrz nowoczesna, prosta, biało-szara bryła budynku łączy na elewacjach akcenty wykonane z okładziny kamiennej, drewna, szkła i metalu. Wnętrze budynku oferuje bogaty program funkcjonalny pomieszczeń rozplanowany na stosunkowo niewielkiej powierzchni wynoszącej 175 m2. Wewnątrz znajduje się salon z kuchnią, 4 duże sypialnie, 3 łazienki oraz garaż.

Foto: Pracownia Projektowania Architektonicznego Andrzej Rymarczyk

Parter budynku został wydzielony jako strefa dzienna gdzie znajduje się hol, przestronny salon, kuchnia ze spiżarnią, jadalnia, łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze. Do części mieszkalnej przylega garaż.

Foto: Pracownia Projektowania Architektonicznego Andrzej Rymarczyk

W poddaszu nad garażem mieści się sypialnia główna z własną łazienką i garderobą. Obok niej usytuowane są 3 duże sypialnie, kolejna łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze. Każda z sypialni posiada balkon. Autorem projektu jest Pracownia Projektowania Architektonicznego z Krakowa.

Foto: Pracownia Projektowania Architektonicznego Andrzej Rymarczyk

 

Materiały:

Pracownia Projektowania Architektonicznego Andrzej Rymarczyk