Już w sobotę 1 września w Expo Kraków nastąpi pierwsza odsłona krakowskich spotkań z popularnymi „zawodowcami”.

Podczas targów zobaczymy w akcji znanego z programów „Domowe Rewolucje” czy „Darek Solo”, Darka „Stolarza” Wardziaka. I na tym nie koniec: każdy, kto odwiedzi targi, będzie miał możliwość wzięcia udziału w warsztatach prowadzonych przez Darka, a nawet zdobycia własnoręcznie wykonanego mebla!

DIY na targach – czyli spotkania z blogerami wnętrzarskimi!

Najpiękniejsze meble, dodatki czy elementy ozdobne w naszym domu to te, które wykonamy własnoręcznie! Taką okazję będziecie mieli podczas targów MDO, dzięki niesamowitym pomysłom i podpowiedziom uznanych blogerów wnętrzarskich!

A co na Was czeka?

Klinika DIY wprowadzi Was w magiczny świat metamorfozy przedmiotów, które otrzymają drugie, ciekawsze życie! Kasia, z wykształcenia informatyk, a z zamiłowania kobieta pracująca nad wprowadzaniem w życie nowych pomysłów – oczywiście z serii “Zrób to Sam” – pokaże Wam m.in. jak zrobić niesamowitą drewnianą tacę z upcyklingowymi uchwytami, przeprowadzić metamorfozę lampki od Markslojd czy także absolutnie zmienić wygląd stołka, taboretu lub szafki nocnej, które na nowo zachwycą doskonałym designem!

Marta z HOO HOOO THINGS odkryje nowe pokłady inspiracji rzeczami, które znajdziecie w najbardziej odległych zakamarkach Waszych szaf, jak choćby (być może zapomniane) tkaniny! Marta to też osoba, która uwielbia wielozadaniowe rzeczy, a zatem będziecie mieli okazję zobaczyć i samemu stworzyć zupełnie nowe, właśnie wielozadaniowe rzeczy! Marta będzie również służyć Wam poradami, pomysłami i inspiracjami aranżacyjnymi… Ufff… Będzie się działo!

Aranżacja przytulnego salonu, ocieplania wnętrz z pomocą elementów wykończenia i dekoracji, aranżacja wnętrz w określonych stylach czy tworzenia wnętrz za pomocą deseni to z kolei domena Katarzyny Piekarz, prowadzącej blog RUSTYKALNY DOM. Kasia Piekarz to miłośniczka pięknych wnętrz i artystyczna dusza, dzięki której i Wasz dom lub mieszkanie może nabrać niepowtarzalnego, indywidualnego charakteru!

Podczas targów MDO niemal do woli będziecie mogli korzystać ze studni niezwykłych pomysłów! Zapraszamy ponadto na spotkania z MARHERI CRAFTS ze swoją makramową pracownią, PRACOWNIĄ RE, w której Judyta odnowi stare meble i przeistoczy je w prawdziwe dzieła sztuki.  O najnowszych trendach wnętrzarskich będzie można także podyskutować ze studentką architektury na Politechnice Gdańskiej, autorką bloga DESIGN YOUR HOME.

 Moc wydarzeń na Targach MDO!

Ogrodowych porad udzieli Witold Czuksanow, znany szerokiej publiczności m.in. dzięki programowi „Rok w Ogrodzie”. Wiedzą o trendach w aranżacji przestrzeni zielonych podzielą się z Wami architekci i projektanci ogrodów. W ramach Rodzinnych Warsztatów Ogrodniczych redaktor Witold Czuksanow, autor wielu książek o tematyce ogrodniczej oraz partnerzy akcji, zaproszą na wspólną zabawę miłośników ogrodów, którzy nauczą się, w jaki sposób prawidłowo sadzić i pielęgnować rośliny. W ramach projektu „Zostań bohaterem w swoim domu” będziemy mieli okazję porozmawiać z doradcami z Leroy Merlin. Przygotowany projekt wraz z wyposażeniem i kosztorysem to znacznie łatwiejszy sposób na zaaranżowanie swojego domu czy mieszkania, a to m.in. zapewni punkt konsultacyjny popularnej sieci hipermarketów budowlanych!

Szczegółowy program wydarzeń już wkrótce! Warto zapisać datę 1-2 września w kalendarzach. Zapowiada się niezwykle ciekawe wydarzenie!

Bilety na wydarzenie można kupić on-line: ticketmaster.pl lub w kasach Expo Kraków.
www.targimdo.pl