BoConcept oferuje bezpłatną usługę projektowania wnętrz, w której projektant wnętrz odwiedza klienta w jego domu i pomaga w znalezieniu idealnego rozwiązania dostosowanego do jego potrzeb.

Dom. Twoja osobista przestrzeń. Zbiór elementów, które opowiadają wyjątkową historię. BoConcept już od 1952 r. pomaga tworzyć przestrzenie, w których można poczuć się najlepiej. Stało się to naszą życiową misją. Uważamy, że Twoje wnętrza powinny być osobiste, intrygujące i odzwierciedlać Twoją osobowość. Nie chodzi o pedantycznie uporządkowaną przestrzeń. Chodzi o dom stworzony do tego, aby w nim po prostu żyć.

Marka BoConcept została zbudowana w oparciu o duńską filozofię zamiłowania do rzemiosła i bezkompromisowej jakości. Wiele się zmieniło od momentu rozpoczęcia naszej podróży w 1952 roku. Jednak nasze pragnienie dostarczania produktów jak najwyższej jakości pozostaje niezmienne. Wierzymy, że każdy projekt powinien pasować do stylu życia i ułatwiać życie. Dlatego ponad 80 proc. naszej kolekcji, z wyłączeniem akcesoriów, możesz dostosowywać do własnych potrzeb pod względem rozmiaru, koloru, materiału i elementów dodatkowych. Cenimy funkcję, ale nie standaryzację. Ten sam rozmiar i kolor nie jest dla wszystkich. Nasze kreatywne i inteligentne rozwiązania zamienią zwykłe w niezwykłe. Wykrocz z nami poza standard.

Foto: www.boconcept.com

Obecnie wszyscy dążmy do intymności. Bezmyślne kupowanie jest wypierane przez bardziej troskliwe podejście do świata, w którym kupujemy tylko to, czego naprawdę chcemy. Ciągłe poszukiwanie czegoś nowego i lepszego jest w nas głęboko zakorzenione. Przyczyny tego stanu rzeczy same w sobie stanowią przedmiot badań. Natomiast wiele można zrobić samodzielnie, skupiając się na jakości i prawdziwej sztuce, a unikając chwilowych mód, które zazwyczaj są również kosztowne. Meble mające jasno określoną funkcję i stymulujące zmysły, dzięki swoim kolorom i materiałom mogą przetrwać długotrwałe użytkowanie i zmieniające się mody – niezależnie od tego, czy na topie jest brąz, czy limonkowa zieleń. Na całym świecie duński design słynie z doskonałej jakości i jest czymś, czym wyróżniamy się od dziesięcioleci. Na poziomie estetycznym musimy wyjść poza styl i trend. Projekt musi być w stanie zdziałać więcej. O prawdziwej trwałości można mówić dopiero wtedy, gdy kupimy wymarzoną sofę i mamy ją przez całe życie.

Foto: www.boconcept.com

Według nas projektowanie wnętrz polega na stworzeniu osobistego stylu opartego na elementach, które mają różne znaczenie na różnych indywidualnych poziomach. Należy zacząć od rzeczy, które kochasz. Pierwszą rzeczą, na której się skupiamy, to odkrycie tego, na czym naprawdę Ci zależy. Zawsze rozpoczynamy od mebli, które chcesz zachować, a potem szukamy sposobu na płynne zintegrowanie ich z kolekcją BoConcept. Nasza kolekcja jest bardzo elastyczna, łatwo można ją dostosować do indywidualnych gustów i potrzeb – nasze możliwości pod tym względem są niemal nieograniczone. Łatwość personalizacji mebli sprawia, że otrzymujemy prawdziwe pole do popisu, a ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia. Pracujemy zarówno z osobami, które nie zmieniały wyglądu swojego domu od 30 lat, jak i klientami, którzy na bieżąco śledzą modowe trendy.

Foto: www.boconcept.com

Pomoc w projektowaniu wnętrz to dla nas przede wszystkim kwestia zaufania. Dlatego zawsze staramy się jak najlepiej Cię poznać, zarówno pod kątem wnętrzarskich potrzeb, jak i sposobu życia czy budżetu, jaki chcesz przeznaczyć na zmiany. W naszym przekonaniu żaden projekt nie jest ani za duży, ani za mały. Nasza praca polega na odnalezieniu najlepszego rozwiązania. Staramy się to robić poprzez wczucie się w daną sytuację i rozpoznanie potrzeb. Jesteśmy szczerzy w swoim podejściu i zawsze mówimy to, co uważamy za potrzebne w celu odnalezienia idealnego rozwiązania.

Foto: www.boconcept.com

Wiemy, że dekorowanie wnętrz może być wyzwaniem. Bez względu na to, czy urządzasz cały dom, czy po prostu nie wiesz, jaka sofa będzie najlepiej pasować do Twojego salonu, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc – wykonamy odpowiednie pomiary, przygotujemy projekt aranżacji, zaproponujemy tkaniny, sposoby wykończenia i pomożemy wybrać właściwe rozwiązanie. Zaczynamy od wizyty w Twoim domu, aby poznać Twoje potrzeby, oczekiwania i priorytety. Następnie razem, przez kombinację kolaży, rysunków i szczerej rozmowy, znajdujemy wspólne rozwiązanie. Korzystamy z naszego katalogu i aplikacji do projektowania 3D, w której dostosowujemy styl i atmosferę wnętrza. Największą przyjemność w naszej pracy sprawia nam interakcja z Tobą – możliwość tworzenia bardzo osobistych przestrzeni, z których będziesz zadowolony i którymi będziesz się cieszyć przez kolejne lata.

Foto: www.boconcept.com

Odwiedź nas w salonie lub na boconcept.com i umów się z naszym projektantem wnętrz już dzisiaj. Pomożemy Ci odnaleźć Twój osobisty wnętrzarski styl zarówno poprzez niewielkie zmiany w postaci dodatków, jak i całkowitą przemianę lub projekt od podstaw.

Więcej informacji:
BoConcept, Kraków, ul. Dekerta 24, tel. 781 551 551, e-mail: krakow@boconcept.pl