Zakup wymarzonego domu to zazwyczaj inwestycja na lata, dlatego urządzając go, warto myśleć w perspektywie długoterminowej, tak by wykończona przestrzeń była i funkcjonalna, i trwała.

Wykończenie domu to spore wyzwanie – dodatkowo bardzo często robimy to tylko raz w życiu – dlatego warto powierzyć je właściwym osobom, tak by efekt prac był spełnieniem naszych oczekiwań, a nie gorzkim rozczarowaniem. Zdarza się bowiem, że błędy popełnione przy projektowaniu czy realizacji wykończenia skutkują albo dużymi kosztami naprawy, albo naszym rozczarowaniem podczas codziennego użytkowania. Często bowiem nowo wykończone wnętrza okazują się niefunkcjonalne i mało praktyczne. Jeśli nie mamy doświadczenia, trudno nam przewidzieć, które z rozwiązań sprawdzą się na co dzień. Warto zatem w tym względzie zaufać profesjonalistom od kompleksowego wykańczania wnętrz, którzy podpowiedzą i doradzą, jakie rozwiązania będą lepsze, wygodniejsze i praktyczniejsze. Ponadto pomogą urzeczywistnić nasze wyobrażenia o idealnej przestrzeni i wykreować ją zgodnie z naszymi upodobaniami.

Firmą specjalizującą się w realizacji wykończeń pod klucz, także nieruchomości na wynajem, jest Excellent SA, której celem i specjalnością jest zapewnienie całościowej i bezstresowej usługi wykończenia zakupionej nieruchomości, tak by spełniała oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Wybierając Excellent do wykończenia naszego domu, zyskujemy wielorakie korzyści. W swych realizacjach firma Excellent oferuje najwyższej jakości projekty, materiały oraz wartości, skupiając się na dbałości o każdego kontrahenta. Prosta filozofia, koncentrująca się wokół hasła „moc wyboru”, udowadnia, że im więcej opcji, tym większe prawdopodobieństwo odnalezienia idealnego rozwiązania, które spełni oczekiwania przyszłych mieszkańców i wynajmujących. Profesjonalizm projektantów, którzy na stałe współpracują z firmą Excellent, przejawia się przede wszystkim w wysokiej selektywności.

Gwarancja długoterminowej satysfakcji jest ściśle związana z ich dokładnością i gustem. Podczas pierwszego spotkania z Klientem zespół pracujący nad wybraną inwestycją ma za zadanie dopasować marzenia do określonego budżetu. Dzięki współpracy z profesjonalistami z Excellent mamy pewność, że nic nie zostanie pominięte czy zapomniane, a każdy element wnętrza będzie idealnie współgrał z pozostałymi. Profesjonalni projektanci z dużym doświadczeniem praktycznym podpowiedzą nam, co z czym pasuje i jakie rozwiązania będą optymalne.

Dzięki temu, że całość wykończenia powierzamy jednej firmie, możemy być pewni, że remont zakończymy w ustalonym czasie. Specjaliści z Excellent zajmą się wszystkim od początku do końca – poprzez przygotowanie odpowiedniego projektu, pomoc w doborze materiałów, po nadzór nad ekipą wykończeniową. Dzięki temu oszczędzamy swój czas, ale i nerwy, których przy samodzielnym wykańczaniu wnętrz nie brakuje. Wie to każdy, kto choć raz w życiu sam organizował remont domu lub wykończenie mieszkania.

W przypadku propozycji firmy możliwości wykończenia naszego wymarzonego domu są praktycznie nieograniczone. Oferta Pod Klucz obejmuje aż sześć wariantów cenowych, które można dodatkowo zróżnicować na cztery najpopularniejsze w projektowaniu style. Także oferta Warianty na Wynajem  dostępna jest w trzech wystandaryzowanych wariantach cenowych: Economy, Standard oraz Deluxe. W obu programach dostępny jest również Wariant Individual.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom swych Klientów, firma wprowadziła do swej oferty nowe rozwiązanie, jakim jest Wariant Copper Excellent. Powstał on w odpowiedzi na coraz większe zainteresowanie produktami wyposażenia wnętrz firmy. Jako producent i dystrybutor szerokiej gamy produktów najwyższej jakości i w najaktualniejszym designie, firma Excellent stworzyła unikalny wariant, w którym Klienci otrzymują bogaty wybór produktów w bardzo atrakcyjnej cenie. Podobnie jak w przypadku innych wariantów i tu profesjonalny zespół pracowników pomoże nam na każdym etapie przedsięwzięcia. Standardowe prace wykończeniowe, nadzorowane przez koordynatora ds. inwestycji, obejmują pomalowanie ścian, ułożenie płytek ceramicznych, pełne wyposażenie łazienki i toalet, montaż umywalki, wykonanie wszystkich podłóg oraz zamontowanie drzwi wewnętrznych. Jest to kompleksowa usługa, która pozwala przekształcić każdy lokal ze stanu deweloperskiego w gotowy do zamieszkania. Dzięki temu właściciele domów i mieszkań mają możliwość wykończenia wnętrz pod klucz, mieszcząc się w z góry określonym czasie i budżecie.

Wybierając firmę Excellent, otrzymujemy prosty i czytelny proces realizacji od kompleksowej wyceny zakresu prac wraz z towarami oraz materiałami pomocniczymi, poprzez projekt i realizację zgodną z wytycznymi, nadzorowaną przez projektanta i koordynatora ds. inwestycji, aż do przekazania kluczy do gotowego i posprzątanego lokalu. Obok oszczędności czasu (termin realizacji nawet w 5–9 tygodni) zyskujemy 2-letnią gwarancję na wszystkie wykonane prace i oszczędzamy na różnicy w podatku VAT, gdyż wszystkie towary użyte do wykończenia Pod Klucz z Excellent są opodatkowane preferencyjną stawką VAT 8 proc. zamiast 23 proc.

Kontakt: realizacje@excellent.com.pl, www.realizacje.com.pl, tel.: 12 653 53 00