Ma ponad 50 metrów powierzchni użytkowej w trakcie jazdy i jeszcze więcej na postoju. Czy to możliwe? Tak to ekskluzywny kamper o nazwie EleMMent.

W środku futurystycznego pojazdu znajdziemy wszystko co jest potrzebne by luksusowo mieszkać. Jest tam nie tylko salon i sypialnia ale także toaleta a nawet osobne pomieszczenie z prysznicem i umywalką. Nad komfortem cieplnym czuwa specjalny system ogrzewania, jest kominek i podświetlany barek. Pojazd został wyposażony w klimatyzacje a we wnętrzu znajdziemy zarówno wysokiej jakości drewno jak i marmury. Na ścianach wiszą dwa 40 calowe telewizory. Można na nich oglądać nie tylko programy i filmy ale również to co pokazują kamery pokładowe.

Foto: www.marchi-mobile.com

Foto: www.marchi-mobile.com

W sypialni czeka na gości duże, dwuosobowe łóżko. Wewnętrznymi schodami można wejść na taras na dachu. Na postoju można zwiększyć powierzchnię wysuwając boczne ściany. Uwagę zwraca ogromna przednia szyba w kształcie okręgu z trzema wycieraczkami.

Foto: www.marchi-mobile.com

Pojazd ma około 12 metrów długości i waży prawie 20 ton. Pomimo tak dużej wagi dzięki silnikowi o mocy 510 KM może rozwijać prędkość do 150 kilometrów na godzinę. Aerodynamiczny kształt redukuje zużycie paliwa aż o 25 procent. Dbając o ekologię producent wyposażył pojazd w ekologiczny filtr GoGreen. Kabina kierowcy została wygłuszona tak by osoby w środku podróżowały w jak największym komforcie. Pojazd ma potężne 28 calowe koła i doskonale sprawuje się na drodze. Oczywiście nie jest produkowany seryjnie co nie dziwi patrząc na ekskluzywne wyposażenie. Cena tego kampera zaczyna się od 2 milionów Euro.

Foto: www.marchi-mobile.com