Jak w naszej „nowej codzienności” przeprowadzić remont w domu? Jak wykończyć mieszkanie, które zakupiliśmy i do którego chcielibyśmy się jak najszybciej przeprowadzić? Jak zminimalizować ryzyko związane z procesem wykończenia? Odpowiedzią może być kompleksowe wykończenie od Excellent S.A.

Sytuacja, z jaka mamy obecnie do czynienia to trudny czas dla wszystkich: niepewność, poczucie zagrożenia, lęk o zdrowie własne i  bliskich – te emocje, z którymi przyszło nam się zmierzyć w mijających tygodniach. Zmierzyć, ale i w pewnym stopniu oswoić, bo według naukowców koronawirus pozostanie z nami znacznie dłużej niż kilka tygodni. Jak długo może trwać nowa sytuacja? Może rok, a może dwa lata – z pewnością sytuację poprawi wynalezienie skutecznej i bezpiecznej szczepionki lub lekarstwa. Póki co, przyszło nam wszystkim mierzyć się z tzw. „nową normalnością”. Uważamy bardziej na siebie i innych, ograniczamy wyjścia, nosimy maseczki w miejscach publicznych, większą uwagę przywiązujemy do higieny. Na szczęście – po pierwszym paraliżu – powoli wracamy do pracy i realizacji, które na ten rok zaplanowaliśmy.

Remont w domu tylko z Excellent

Wiele osób zastanawia się, jak w tej „nowej codzienności” przeprowadzić remont w domu? Jak wykończyć mieszkanie, które zakupiliśmy i do którego chcielibyśmy się jak najszybciej przeprowadzić? Obecna sytuacja nie sprzyja licznym spotkaniom z fachowcami, by ustalić szczegóły wykończenia: kuchni, łazienki, przyłączy elektrycznych. Także jeżdżenie po sklepach z materiałami wykończeniowymi nie jest dobrym pomysłem. Najbezpieczniejszą opcją wydaje się być rozwiązanie od Excellent, który oferuje nam kompleksowe wykończenie pod klucz. W ramach tego wykończenia zaplanujemy z Koordynatorem Inwestycji wszystkie prace związane z wykończeniem, czy remontem naszego mieszkania. Wybierzemy wszystkie materiały, które będą do tych usług potrzebne – bez konieczności odwiedzania kolejnych sklepów, czy salonów meblowych i porównywania cen (możemy nawet dokonać tego nie wychodząc z domu: on-line).

Firma Excellent działa w pełnym składzie, gwarantując nam usługi wszystkich niezbędnych fachowców: projektantów wnętrz i mebli, koordynatorów inwestycji, elektryków, hydraulików, montażystów, fliziarzy, parkieciarzy, malarzy, tapeciarzy, specjalistów od klimatyzacji i wentylacji. Co więcej – my nie musimy się już z nimi spotykać i ustalać zakresu prac, czy ceny usług- wszystkim tym bowiem w naszym imieniu zajmuje się wspomniany Koordynator Inwestycji, który czuwa nad realizacją od etapu planowania i wyboru projektu oraz Wariantu wykończenia po posprzątanie i oddanie nam kluczy z wykończoną przestrzenią.

Oferta “Warianty pod wynajem długoterminowy Excellent”, obejmującą wszelkie materiały i kompleksowe wykonanie prac niezbędnych, aby lokal w stanie deweloperskim przekształcić do stanu gotowego do zamieszkania. Współpraca z architektem wnętrz i koordynatorem technicznym daje pewność, że lokale będą wykończone ze smakiem i zgodnie z oczekiwaniami klientów i przede wszystkim w z góry ustalonej i niezmiennej cenie oraz czasie.

Excellent – kompleksowa usługa

Kompleksowość usługi Excellent oznacza, że obejmuje ona wszystkie prace konieczne do oddania gotowego mieszkania. Na liście znalazł się m.in. cały zakres prac fliziarskich, czy parkieciarskich, szpachlowanie i malowanie ścian, prace hydrauliczne, prace elektryczne, biały montaż wraz z wykończeniem, (montaż umywalki z syfonem, baterii umywalkowej, wc wiszące, stelażu do wc, bidetu, wanny, kabiny natryskowej), montaż drzwi i wiele innych. Dodatkowo w opcji wykończenia wnętrz Excellent w ramach usługi zapewnia nam również transport wszystkich niezbędnych materiałów. Jeśli myślimy o wykończeniu mieszkania pod wynajem Excellent oferuje nam w ramach wybranego pakietu również dodatki wykończenia wnętrza i meble takie jak: sofa, łóżko, szafki nocne, meble kuchenne i AGD wraz z montażem, szafy do sypialni i pokoi, zestaw mebli do jadalni (stół, krzesła, szafka rtv, komoda, stolik kawowy), fotel, komplet lamp do salonu, kuchni, pokojów, łazienki, żaluzje.

Atrakcyjne ceny

Patrząc na kompleksowość usługi oferowanej przez Excellent jej cena okazuje się być bardzo atrakcyjna. W zależności od wyboru pakietu szacowany koszt dla mieszkania o wielkości 55 m2 wynosi odpowiednio: ECONOMY – 1 171,61 zł, STANDARD – 1 437,30 zł, DELUXE – 1 713,45 zł. I są to ceny brutto, zatem już na pierwszy rzut oka widzimy, że jest to opcja dużo bardziej opłacalna niż gdybyśmy się zdecydowali robić wszystko sami, a do każdej z usług wynajmowali inna ekipę – zwłaszcza, że przy dużych powierzchniach jest jeszcze taniej. Nie bez znaczenia jest fakt stosowania 8% stawki VAT zamiast 23% na wszystkie prace i na większość towarów potrzebnych do wykończenia mieszkania (łącznie z meblami na wymiar projektowanymi i montowanymi przez Excellent).

Kompleksowa oferta od Excellent nie tylko będzie korzystniejsza dla naszych finansów, to również wybór, który gwarantuje nam i komfort i bezpieczeństwo – a to w dzisiejszych czasach zdaje się być bezcenne.

Kontakt:
realizacje@excellent.com.pl
www.realizacje.com.pl
tel.: 12 653 53 00