Ludzie wciąż inwestują w mieszkania, choć zauważalne są zmiany w preferencjach potencjalnych nabywców. Poszukują oni przede wszystkim mieszkań już gotowych – wykończonych, a coraz częściej także i urządzonych.

Trudna sytuacja związana z koronawirusem odbija się na wielu płaszczyznach: społecznej, edukacyjnej, służby zdrowia, ale oczywiście także ekonomicznej. Z każdym tygodniem rosną obawy co do kondycji gospodarek w dobie pandemii. Na szczęście, jak widać z danych, sytuacja nie odbiła się negatywnie na rynku nieruchomości. Ludzie wciąż inwestują w mieszkania, choć zauważalne są zmiany w preferencjach potencjalnych nabywców. Poszukują oni przede wszystkim mieszkań już gotowych – wykończonych, a coraz częściej także i urządzonych. Trend ten, w większości krajów europejskich znany już od lat wiąże się z faktem, że coraz więcej osób kupuje mieszkanie w celach inwestycyjnych, poszukuje zatem gotowego produktu – w który warto zainwestować. Także osoby poszukujące mieszkania na własne potrzeby coraz częściej poszukuję takiego rozwiązania, które pozwala im oszczędzić i czas (który musieliby przeznaczyć na wykończenie nieruchomości) i pieniądze.

Zatem, deweloperzy, którzy w związku z epidemią obawiają się przyszłych spadków na rynku nieruchomości, powinni oferować Klientom produkt, który jest przez nich oczekiwany. A obecnie dużo większą wartością dla nabywcy jest produkt gotowy – wiec mieszkanie wykończone pod klucz – niż rabat cenowy.

Wykończenia pod klucz

Odpowiedzią dla deweloperów, poszukujących sposobu na wzrost popularności ofert sprzedażowej jest oferta firmy Excellent, która od lat z powodzeniem realizuje szeroki program wykończeń Pod Klucz. Firma Excellent, jako pierwsza na krakowskim rynku i jedna z pierwszych w Polsce wprowadziła warianty wykończenia wnętrz – program specjalnie skomponowanych zestawów produktów niezbędnych przy wykańczaniu nieruchomości.

Kompleksowość usług oferowanych przez Excellent S.A przejawia się również w tak skomponowanej ofercie, by spełniała oczekiwania różnych grup Klientów – tak deweloperów, jak i Klientów indywidualnych, tych, którzy chcą wykończyć mieszkanie na wynajem, jak i tych chcących urządzić, czy wyremontować dom dla swojej rodziny. W ofercie firma Excellent posiada zatem warianty wykończenia “Pod Klucz Excellent”: Klucz Excellent, Comfort Excellent, Copper Excellent (nowy ciekawy wariant w bardzo dobrej cenie), Silver Excellent, Gold Excellent i Platinum Excellent, a dla najbardziej wymagających klientów – pakiet Individual Excellent. Jako pierwsza na krakowskim rynku nieruchomości firma Excellent wprowadziła również do swej oferty “Warianty Na Wynajem Excellent”, w których zawarte jako standard są meble kuchenne, szafy wnękowe, stoły, krzesła, wersalki, łóżka, AGD, lampy – po prostu – wszystko, co niezbędne pod wynajem krótko lub długoterminowy.

Szyty na miarę

Program specjalnie skomponowanych zestawów opracowany został w odpowiedzi na potrzeby Klientów, którzy mogą wybierać spośród wystandaryzowanych wariantów. W ten sposób inwestorzy, a także indywidualni właściciele domów i mieszkań mają możliwość wykończenia wnętrz pod klucz, mieszcząc się w z góry określonym czasie i przede wszystkim budżecie. W ramach każdego z dostępnych wariantów wykończenia w doborze mebli wypoczynkowych, wyposażenia kuchennego, dekoracji, oświetlenia i dodatków oraz wszystkiego, co pozwoli w pełni wyposażyć mieszkanie, pomogą Projektanci i Koordynatorzy ds. inwestycji, przygotowując, „szytą na miarę” ofertę cenową.

Dział Obsługi Inwestycji firmy Excellent S.A., dzięki szerokiej gamie własnych produktów oraz współpracy z liczącymi się producentami i dostawcami towarów z zakresu wykończenia wnętrz z całego świata, przy udziale profesjonalnych fachowców, zapewni każdemu inwestorowi odpowiedni dobór potrzebnych produktów oraz sprawną realizację prac.

Ze wsparciem Excellent, wykańczający lokale nie muszą się już martwić ani o formalności związane z czasochłonnym wyborem i dostawą materiałów, ani o kontrolę postępu prac.

Firma udziela swoim Klientom dwuletniej gwarancji na wykonane prace i dostarczone materiały (chyba, że okres gwarancyjny wskazany przez producenta jest inny). Cieknący kran czy niedomykająca się szafka nie stanowią dla Klienta problemu, gdyż zawierają się w obsłudze gwarancyjnej. Współpraca z producentem, dystrybutorem i wykonawcą w jednym, ułatwia również sezonowe remonty konserwacyjne.

Oszczędzaj czas i pieniądze

Obok wysokiej jakości wykończenia Klienci Excellent zyskują również oszczędność czasu i pieniędzy. Oszczędzamy choćby na różnicy w podatku VAT, gdyż zdecydowana większość towarów użytych do  wykończenia opodatkowana jest  preferencyjną stawką VAT 8% zamiast 23% VAT. Co ważne meble wykonane na wymiar przez firmę Excellent są również objęte preferencyjną 8% stawką VAT!

Trudno zatem o bardziej kompleksową ofertę, która spełniałaby tak różnorodne wymagania i to na tak wysokim poziomie. Szeroki wachlarz usług od Excellent S.A w zakresie wykończenia wnętrz stanowi wyjątkowe rozwiązanie idealne i dla Klientów indywidualnych i dla deweloperów, chcących wyróżnić swoją ofertę i przyciągnąć nowych kupujących Klientów.

  • www.realizacje.com.pl
  • realizacje@excellent.com.pl
  • 12 653 53 00