Chcesz bezpiecznie wykończyć swoje mieszkanie? Zależy Ci na czasie, jakości, wysokim standardzie? Odpowiedzią jest oferta od Excellent S.A – niezawodny partner – nawet w niepewnych czasach!

Rynek nieruchomości to jeden z sektorów, który obecnie dobrze radzi sobie w obliczu pandemii koronawirusa. Chwilowa niepewność z początku rozwoju epidemii nie znalazła potwierdzenia w danych, napływających z rynku – zainteresowanie nieruchomościami w Polsce nie spada. Nic dziwnego: jeśli ktoś zamierzał kupić mieszkanie na własne potrzeby, bo dotychczasowe jest już za małe lub rodzina planuje przeprowadzkę z uwagi na przykład na zmianę miejsca pracy, to raczej nie będzie wstrzymywał się z decyzją aż pandemia minie – zwłaszcza, że jak twierdzą epidemiolodzy koronawirus tak szybko nie zniknie i raczej musimy nauczyć się, jak bezpiecznie funkcjonować. Z kolei inwestorzy – ze względu na bardzo niskie oprocentowanie lokat czy obligacji skarbowych, przy wzmożonej inflacji – również nie zamierzają rezygnować z opłacalnej i bezpiecznej inwestycji.

Tym jednak co zmieniła pandemia jest podejście klientów. Zauważalne jest chociażby we wzroście zainteresowania ofertami mieszkań, czy domów z ogródkami, przestrzennymi tarasami i balkonami. Jak zauważają eksperci rośnie popyt na nieruchomości z dodatkową przestrzenią rekreacyjną. Coraz istotniejsze staje się również, by zakupione mieszkanie było jak najszybciej gotowe do zamieszkania. Klienci częściej zwracają uwagę na oferty, które pozwalają wykończyć kompleksowo lokal – i to zarówno inwestorzy, którym zależy na szybkim wynajmie, jak i klienci indywidualni, którym również zależy na szybkiej i sprawnej przeprowadzce.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

W dobie pandemii, gdy mimo lata wciąż dochodzą nas informacje o nowych ogniskach zakażeń i kolejnych ofiarach koronawirusa, jedną z najistotniejszych kwestii staje się bezpieczeństwo i minimalizowanie ryzyka zakażenia – także podczas urządzania nowo zakupionego mieszkania, czy domu. Liczne odwiedziny w sklepach wnętrzarskich i z materiałami wykończeniowymi, spotkania z różnymi ekipami wykonawców odpowiedzialnymi za poszczególne zadania nie sprzyjają bezpieczeństwu – przeciwnie podnoszą ryzyko niechcianego zakażenia. Dlatego powierzenie wykończenia swojej nieruchomości od a do z jednej firmie, która weźmie na siebie ciężar zakupów, dostaw, zgrania różnych ekip – to zwłaszcza w dobie pandemii najlepsza decyzja. Taką firmą jest Excellent S.A., która od początku epidemii stosuje zasady gwarantujące bezpieczeństwo – tak swoim Klientom, jak i Pracownikom. Nie dość więc, że minimalizujemy ryzyko, to jednocześnie otrzymujemy wysokiej jakości produkt: wykończenia od Excellent to od lat bowiem synonim jakości, oszczędności czasu i wysokiego standardu przy z góry określonej cenie. Wybierając Excellent zaplanujemy swój remont z doświadczonym Koordynatorem Inwestycji, który zajmie się organizacją wszystkich prac związanych z wykończeniem naszego mieszkania. Bez konieczności odwiedzania kolejnych sklepów, czy salonów meblowych i porównywania cen wraz z Koordynatorem wybierzemy wszystkie materiały i produkty niezbędne w ramach wykańczania naszej nieruchomości – możemy nawet dokonać tego nie wychodząc z domu: on-line!

Szeroki wachlarz usług i wyboru

Firma Excellent działa w pełnym składzie, gwarantując nam usługi wszystkich niezbędnych fachowców: projektantów wnętrz i mebli, koordynatorów inwestycji, elektryków, hydraulików, montażystów, fliziarzy, parkieciarzy, malarzy, tapeciarzy, specjalistów od serwisantów klimatyzacji i wentylacji – nie musimy się już z nimi spotykać i ustalać zakresu prac, czy ceny usług – wszystkim tym bowiem w naszym imieniu zajmuje się wspomniany Koordynator Inwestycji, który czuwa nad realizacją od etapu planowania i wyboru projektu oraz Wariantu wykończenia po posprzątanie i oddanie nam kluczy z wykończoną przestrzenią.

Kompleksowość usługi Excellent oznacza, że obejmuje ona wszystkie prace konieczne do oddania gotowego mieszkania. Dodatkowo w opcji wykończenia wnętrz Excellent w ramach usługi zapewnia nam również transport wszystkich niezbędnych materiałów. Jeśli jesteśmy zainteresowani wykończeniem mieszkania pod wynajem, Excellent oferuje nam w ramach wybranego pakietu również dodatki wykończenia wnętrza i meble, AGD.  “Warianty na Wynajem Excellent” obejmują bowiem wszelkie materiały i kompleksowe wykonanie prac niezbędnych, aby lokal w stanie deweloperskim przekształcić do stanu gotowego do zamieszkania.

Współpraca z architektem wnętrz i koordynatorem technicznym daje pewność, że lokale będą wykończone ze smakiem i zgodnie z oczekiwaniami klientów i przede wszystkim w z góry ustalonej i niezmiennej cenie oraz czasie.

Dodatkowym atutem oferty od Excellent jest jej atrakcyjność pod względem finansowym.  W zależności od wyboru pakietu szacowany koszt dla mieszkania o wielkości 55 m2 wynosi odpowiednio: ECONOMY – 1 171,61 zł, STANDARD – 1 437,30 zł, DELUXE – 1 713,45 zł. I są to ceny brutto, zatem już na pierwszy rzut oka widzimy, że jest to opcja dużo bardziej opłacalna niż gdybyśmy się zdecydowali robić wszystko sami, a do każdej z usług wynajmowali inna ekipę – zwłaszcza, że przy dużych powierzchniach jest jeszcze taniej.

Nie bez znaczenia jest fakt stosowania 8% stawki VAT zamiast 23% na wszystkie prace i na większość towarów potrzebnych do wykończenia mieszkania (łącznie z meblami na wymiar projektowanymi i montowanymi przez Excellent).

Oferta od Excellent jest bezkonkurencyjna zarówno jeśli chodzi o jej kompleksowość, cenę, jak i bezpieczeństwo, które nam gwarantuje jej wybór – i to zarówno, jeśli chodzi o pewność idealnie wykończonego mieszkania, jak i bezpieczeństwo naszego zdrowia.

Kontakt:

  • realizacje@excellent.com.pl
  • www.realizacje.com.pl
  • tel.: 12 653 53 00