PUNKTY DORADCZE, POKAZY FACHOWCÓW I WARSZTATY Z BLOGERKAMI

Budowa, wykańczanie lub remont, a także wyposażanie domu lub mieszkania to spore wyzwanie i konieczność podjęcia wielu decyzji. Warto zorientować się w najnowszych trendach i alternatywnych rozwiązaniach, by przez długie lata mieszkać wygodnie, ekonomicznie i w zgodzie  z naturą. Najświeższe pomysły i konkretne rozwiązania będziemy mieli okazję zobaczyć zobaczyliśmy podczas Targów Budownictwa i Aranżacji MDO, towarzyszących Targom Mieszkań i Domów, które odbędą się w Krakowie już 26 do 27 września.

Udział w Targach Mieszkanie Dom Ogród MDO to zupełnie inna forma zapoznania się z rozwiązaniami w zakresie budowy, remontu a także wykańczania wnętrz niż podczas „zwykłych” zakupów w centrum budowlanym. Podczas wydarzenia mamy okazję nie tylko z bliska zobaczyć nowości produktowe, ale także je przetestować i zaczerpnąć specjalistycznej wiedzy wprost od producentów, dystrybutorów oraz ekspertów. To wszystko w połączeniu z najbardziej aktualną ofertą mieszkań i domów rynku pierwotnego. Podczas obu targów poznamy ofertę ponad 100 firm i nowe pomysły na  aranżację naszego „nowego m3”.

Oprócz „klasycznej” propozycji materiałów budowlanych i wykończeniowych, będziemy mieli okazję poznać najnowsze osiągnięcia technologiczne z zakresu odnawialnych źródeł energii. Nowe rozwiązania i najświeższe trendy przedstawią także projektantki i blogerki wnętrzarskie podczas serii wykładów oraz warsztatów. Fachowcy wykończenia i montażu pokażą z kolei jak precyzyjnie wykonać poszczególne prace budowalne i remontowe. Wszystko razem stanowić będzie doskonałą podstawę do wdrożenia nowych pomysłów w swoich wnętrzach – nowych czy wymagających po prostu odświeżenia.

Zapraszamy na targi MDO: Mieszkanie, Dom, Ogród oraz targi Mieszkań i Domów, które odbędą się w Krakowie w dniach 26-27 września w Expo Kraków.

www.targimdo.pl