Kilkadziesiąt inwestycji mieszkaniowych w jednym miejscu już w najbliższy weekend w Hali Cracovii przy Al. Focha 40

Wykłady dla klientów i oferta rynku pierwotnego w jednym miejscu

Na osoby, które zdecydują się odwiedzić w najbliższy weekend pierwszą po wakacjach edycję Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań czeka sporo atrakcji. W sobotę i w niedzielę od 12 organizator giełdy Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań zaprasza na cykl wykładów. W sobotę giełda będzie czynna od 10 do 17 a w niedzielę od 10 do 16.

Wykłady w sobotę

W południe Grzegorz Stawowy, przewodniczący Komisji Planowania i Ochrony Środowiska Rady Miasta Krakowa zaprasza na wykład – „Jak czytać plany zagospodarowania przestrzennego”. O 12.30 Jarosław Knap, redaktor naczelny portalu kgm,pl przedstawi praktyczne aspekty ustawy deweloperskiej i zdradzi jak negocjować rabaty z deweloperem. O 13.00 Katarzyna Mach – Opoka reprezentująca firmę Phinance opowie o tym jak wybrać najtańszy kredyt hipoteczny. Tego samego dnia możemy dowiedzieć się także o aspektach technicznych, „o których powinieneś wiedzieć kupując mieszkanie od dewelopera”. Wykład na ten temat poprowadzi Karolina Malicka z firmy „W szpilkach na budowie”

Propozycje na niedzielę

Bardzo atrakcyjnie zapowiada się także cykl wykładów w niedzielę. Oprócz prezentacji o kredytach hipotecznych i różnych aspektach technicznych dotyczących nowych mieszkań w południe Piotr Krochmal z Instytutu Analiz Monitora Rynku Nieruchomości zaprasza na wykład „Dlaczego mieszkania drożeją”. A do tego wszystkiego giełdowe porady kredytowe i projektowe. Swoje stoiska będą miały firmy zajmujące się wykończeniem wnętrz „pod klucz” w tym lider na rynku firma Excellent. Zapowiada się kilka premier nowych inwestycji a wystawcy deklarują specjalne promocje. Portal budowskaz.pl objął patronat na imprezą i zaprasza Państwa do pobrania bezpłatnej wejściówki – Pobierz bezpłatną wejściówkę.