Znana i ceniona z wysokiej jakości produktów i najlepszego na rynku działu realizacji mieszkań pod klucz firma Excellent S.A. ma dla Państwa wyjątkowy prezent. Podwójne zaproszenia na Sylwestrowy Koncert do Krakowskiej Filharmonii.

Konkurs został rozstrzygnięty – zwycięzcom gratulujemy

Sylwestrowy koncert w Krakowskiej Filharmonii to wydarzenie niezwykłe, które zapamiętacie na długo. W tegorocznej edycji między innymi fragmenty z operetki Baron Cygański czy słynny walc Nad pięknym i modrym Dunajem.

Specjalnie dla Was mamy dwa podwójne zaproszenia od firmy Excellent S.A. Wystarczy wysłać odpowiedź na proste pytanie. Gdzie mieści się krakowski Showroom Mieszkań Pokazowych firmy Excellent SA?. Odpowiedzi należy nadsyłać do środy do godziny 15 na adres mailowy realizacje@excellent.com.pl

Jeśli nie wiecie gdzie znajduje się krakowski showroom wykorzystywany przy realizacji mieszkań pod klucz, wystarczy zajrzeć na stronę www.realizacje.excellent.com.pl, a przy okazji można obejrzeć najnowsze realizacje firmy Excellent S.A. To będzie niezapomniany wieczór. Wysyłajcie maile. Więcej informacji o koncercie znajdziecie Państwo na stronie Filharmonii.

Zaproszenia na koncert będą do odebrania ? No właśnie. Pod tym adresem, który trzeba wskazać w odpowiedzi 🙂 Wysyłajcie maile i wygrywajcie. Uwaga. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Excellent REALIZACJE POD KLUCZ Mecenasem Filharmonii

Firma Excellent SA od wielu lat wspiera Krakowską Filharmonię. To o tyle ważne, że jest to wyjątkowa placówka na krakowskiej mapie kulturalnej. Współpraca z firmą Excellent rozpoczęła się w 2014 roku od wsparcia firmy przy remoncie łazienek dla artystów w Filharmonii. Ten pierwszy akcent sprzed lat przerodził się w systematyczną i stale pogłębianą współpracę. Firma Excellent wspomaga Filharmonię również finansowo. Jednym z ostatnich wspólnych projektów było wsparcie wydania płyty z nagraniem Pasji wg św. Łukasza z festiwalu w Salzburgu w 2020 roku. W nagraniu wziął udział Chór Mieszany Filharmonii. – Nasza firma powstała i rozwija się dynamicznie na terenie Krakowa i Małopolski. Pomimo tego, że jesteśmy dziś potężnym ogólnopolskim organizmem gospodarczym, eksportującym swoje wyroby do wielu krajów świata nasze serce nadal jest w Krakowie. Stąd naturalna wydaje się decyzja o wsparciu Filharmonii, jednej z najważniejszych instytucji kultury w naszym mieście – komentuje Jacek Mirek, dyrektor ds. inwestycji firmy Excellent S.A.

Wykończenie „pod klucz” z prawdziwą gwarancją

Firma Excellent SA od wielu lat rozwija Dział Realizacji Pod Klucz. Mając do dyspozycji szeroką gamę własnych wysokiej jakości produktów, wyspecjalizowanych projektantów i konsultantów, doświadczenie i niezawodne ekipy wykończeniowe stała się niekwestionowanym liderem rynku. Sprawdź jak wygląda wykończenie pod klucz z prawdziwą gwarancją. Oczywiście realizowane z firmą Excellent.

Regulamin

Konkurs „Wygraj zaproszenie – Sylwestrowy Koncert w Krakowskiej Filharmonii”

1/ Odpowiedź na pytanie należy wysłać na adres mailowy realizacje@excellent.com.pl

nie później niż do środy ( 29 grudnia 2021 roku ) do godziny 15.

2/ W treści maila należy wpisać adres pod którym mieści się krakowski Showroom Mieszkań Pokazowych firmy Excellent.

3/ W treści maila należy podać swoje imię i nazwisko lub nick

4/ Zwyciężą dwie pierwsze osoby, które otrzymają podwójne zaproszenia na koncert Sylwestrowy do Krakowskiej Filharmonii. Informacja o wygranym zaproszeniu i szczegółowe informacje o odbiorze nagrody przesłane zostaną mailem zwrotnym na adres mailowy wysyłającego.

5/ Zaproszenia należy odebrać do czwartku ( 30 grudnia 2021 roku )włącznie do godziny 16 pod adresem Józefa Marcika 14 C Kraków 30-443.

6/ Dane powierzone w trakcie konkursu nie będą przetwarzane przez żadne podmioty biorące udział w realizacji konkursu i będą przestrzegane zasady RODO. Jedyną informacją będzie informacja zwrotna o wynikach konkursu, chyba, że wysyłający wyrazi chęć otrzymywania informacji od firmy Excellent w osobnym potwierdzeniu.

7/ Ofiarodawcą nagród jest firma Excellent SA a konkurs prowadzony jest na stronach portalu budowskaz.pl

Foto : Filharmonia Nocą – Klaudyna Schubert