Odpowiedzią na inflację firmy Excellent Realizacje Pod Klucz jest wprowadzenie oferty z gwarancją stałej ceny nawet do roku od podjęcia decyzji.

Wiele osób obawia się, że kolejne podwyżki cen materiałów i robocizny nie pozwolą im na wykończenie mieszkania w założonym budżecie. Odpowiedzią na te obawy jest unikatowa oferta firmy Excellent Realizacje Pod Klucz – Gwarancja stałej ceny. W tej ofercie wystarczy wpłacić zaliczkę by uzyskać gwarantowaną cenę za usługę. Im wyższy zadatek tym okres promocji dłuższy. Może on wynieść nawet 12 miesięcy. Oznacza to, że jeśli dziś nasze mieszkanie nie jest jeszcze gotowe do odbioru to i tak możemy już wstępnie myśleć o jego wykończeniu. W planowaniu pomoże nam jasne i ścisłe określenie końcowej ceny. Dzięki temu nie musimy się martwić o przyszłość i o to, że ceny wzrosną a nas po prostu nie będzie stać na wykończenie w wybranym wariancie.

Excellent – szeroki wybór wariantów

Firma Excellent Realizacje Pod Klucz przygotowała dla Klientów specjalne dedykowane warianty, w których dostępna jest szeroka gama produktów. W każdym z wariantów znajdziemy bardzo wysokiej jakości produkty m.in. firmy Excellent, które cieszą się powodzeniem zarówno na rynku polskim jak i na rynkach europejskich. Co ważne każdy z wariantów umożliwia dopasowanie lokalu do każdego stylu wnętrz. Projektanci z firmy Excellent doradzą nam najbardziej optymalne rozwiązania niezależnie od stylu. Możemy w każdym z wariantów wybrać dowolny styl w tym tak poszukiwane jak: glamour, postindustrialny, nowoczesny czy klasyczny. Przyglądnijmy się kilku wariantom oferowanym przez firmę Excellent Realizacje Pod Klucz.

Copper Excellent

To unikatowe rozwiązanie dzięki któremu możemy osiągnąć wariant premium przy zachowaniu bardzo umiarkowanych cen. Tajemnica niskich cen wynika z faktu, że około 90 procent produktów łazienkowych pochodzi bezpośrednio z fabryk Excellent S.A. Dzięki temu są one oferowane po najniższych możliwych cenach. Tutaj szczególną uwagę warto zwrócić na wanny i brodziki, które produkowane są w Polsce i wyróżniają się jakością i nowoczesnym designem. Uwagę zwraca dedykowana do tego wariantu kolekcja płytek. Wybierać możemy pomiędzy kilkuset wzorami w różnych wymiarach, w tym tak modnym teraz rozmiarze 60 X 60 cm. Sprawdźcie jakie materiały zostały wybrane do wariantu Cooper Excellent i zobaczcie przykładową realizację.

Wariant Silver i Gold

Firma Excellent Realizacje Pod Klucz wprowadziła na rynek siedem różnych wariantów. Każdy z nich pozwala na dowolną aranżację i wykończenie wnętrz. Różnią się one od siebie możliwością zastosowania w droższych wariantach bardziej wyrafinowanych i oczywiście przez to bardziej kosztownych rozwiązań. Jednymi z wyróżników wariantów jest bogaty katalog płytek zarówno ściennych jak i podłogowych. W wariantach takich jak Silver Excellent czy Gold Excellent znajdziemy designerskie płytki o wymiarach nawet np.: 40 X 120 cm i kompozycyjne mozaiki. Co ważne, każdy klient może modyfikować warianty i dostosować je do własnego gustu. Warto odwiedzić album realizacji, który pokazuje jak w praktyce wyglądają zrealizowane mieszkania w poszczególnych wariantach

ALBUM REALIZACJI

Excellent Realizacje Pod Klucz z prawdziwą gwarancją

Atutami firmy Excellent Pod Klucz jest nie tylko doświadczenie i tysiące zadowolonych Klientów ale także bardzo przejrzyste i jasne zasady współpracy. Każdym Klientem opiekuje się dedykowany koordynator, a prace po podpisaniu umowy realizowane są terminowo i dokładnie w takiej kwocie jaką założono w budżecie. Wszystkie realizacje objęte są 24 miesięczną gwarancją na całość usługi i oczywiście gwarancjami poszczególnych producentów na zastosowane tam towary. Dlatego zdecydowanie warto skorzystać z usług tej firmy. Szczególnie, że aktualna oferta daje możliwości sporych oszczędności, a wycena nic nie kosztuje.

Dowiedz się więcej